Tagasi ekskursioonide juurde
Hansa, gildid ja vaba linn

Astume koos keskaegse hansalinna igapäevaellu ja tutvume Tallinna intrigeeriva ajalooga. Sellel ekskursioonil näete, kus töötasid keskajal Tallinna kaupmehed ja käsitöölised, kuulete milline oli nende argi- ja usuelu ning saate teada, kuidas keskaegne hansalinn toimis.

Meie giidid tutvustavad teile, mida tähendas olla Hansa Liidu liige, millised olid Tallinna keskaegsed seadused ja karistused ning erinevad kombed.
Me pakume professionaalset ja lõbusat avastusretke ning asjatundlikke giide. Võtke kaasa sõbrad ja tuttavad ning saage osa meeldejäävast jalutuskäigust all-linnas.

Broneerimine

Ekskursiooni broneerimiseks palume võtta ühendust e-posti teel (tours@whiteoaktours.ee), helistada telefonil +372 5886 5231 või täita allolev vorm.

Palume broneerimisel märkida soovitud ekskursiooni nimetus, kuupäev, kellaaeg ja osavõtjate arv. Kirjalikule pöördumisele vastame 2 tööpäeva jooksul.

NB! Palun märkige ära, kui teil on erisoove (nt muuseumi külastus, ekskursioon lasterühmale) või kui kellelgi rühmaliikmetest on erivajadusi (nt liikumisraskused).
Email again:
Palun valige üks allolevatest võimalustest kui tegemist on vastava rühmaga
* Kohustuslik väli
Tagasi ekskursioonide juurde